pl en

Narzędzia do pras krawędziowych

W przypadku każdej obróbki metalu niezbędne jest wykorzystywanie wytrzymałych narzędzi, które pozwolą na stworzenie odpowiedniego elementu docelowego. Dlatego ofertę naszej firmy poszerzyliśmy o narzędzia do krawędziarek o różnych parametrach technicznych.

W naszej ofercie narzędzi w szczególności proponujemy bogaty wybór matryc oraz stempli o różnej długości roboczej do pras krawędziowych marki LVD o mocowaniu standardowym lub WILA. Dysponujemy praktycznie wszystkimi podstawowymi modelami stempli o szerokości 10mm do mniejszych krawędziarek oraz o szerokości 15mm do pras krawędziowych o większym nacisku. Oferujemy stemple w całości lub podzielone na segmenty oraz matryce wielorowkowe lub matryce jednorowkowe w segmentach. Są one w pełni sprawne i zapewniają precyzyjne i wydajne zaginanie blach pod wybranym kątem.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij