pl en

Prasy krawędziowe CNC

Firma MWM Machinery Sp. z o.o. specjalizuje się w handlu krawędziarkami, dostarczając Klientom używane, w pełni sprawne i sprawdzone prasy hydrauliczne, które niezbędne są w procesie plastycznej obróbki blach na zimno. Znajdują one zastosowanie w wielu zakładach produkcyjnych, jak również firmach branży technicznej, budowlanej, stoczniowej,motoryzacyjnej i wielu innych.

Wśród znajdujących się w naszej ofercie pras krawędziowych znajdą Państwo takie pozycje, jak hydrauliczna prasa krawędziowa ze sterowaniem konwencjonalnym oraz NC lub pełnym CNC w kilku osiach. Oba rozwiązania są idealne dla profesjonalistów, którzy cenią sobie precyzję oraz wydajność. Sterowane komputerowo urządzenia są proste w obsłudze dla osoby przeszkolonej w tej dziedzinie, a sposób działania jakim charakteryzuje się każda krawędziarka do blachy, ułatwia wyeliminowanie odstępstw od normy, mogących wpłynąć negatywnie na jakość końcowych rezultatów obróbki blachy.

Każda z oferowanych przez naszą firmę pras krawędziowych CNC lub konwencjonalnych, przed wystawieniem na sprzedaż, poddawana jest szczegółowych przeglądom technicznym, aby zapewnić jej pełną sprawność. Na życzenie klienta możemy także przed kupnem danej maszyny zaprezentować jej sprawność oraz poszczególne funkcje w naszym magazynie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualnie dostępnymi zaginarkami. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego bądź mailowego.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij