pl en

Inne - Używane maszyny do obróbki metalu

Asortyment sprzedawanych przez nas obrabiarek do metalu jest szeroki i nie zawsze można pogrupować go w konkretne kategorie. Dlatego też stworzyliśmy miejsce dla wielu pojedynczych, używanych maszyn do obróbki metalu. Ze względu na niezwykle szeroki zakres ich prac, świetnie sprawdzą się w wielu fabrykach oraz zakładach produkcyjnych.

Oferowane przez nas używane maszyny do obróbki metalu to przede wszystkim różnego rodzaju krawędziarki, nożyce gilotynowe ale także takie obrabiarki do metalu jak prasy mimośrodowe o różnej sile nacisku, wykrawarki CNC, wybijarki, szlifierki taśmowe, plazmy czy kompresory. W zależności od oczekiwań klienta, proponujemy sprzęt dostępny od ręki z magazynu jak i maszyny do obróbki metalu sprowadzane pod klienta.

W zależności od oczekiwań klienta, proponujemy sprzęt wyposażony w panel sterowania konwencjonalnego, jak i numerycznego CNC.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij