pl en

Gilotyny do cięcia blachy

Niezwykle popularnym urządzeniem w zakładach produkcyjnych wielu różnych gałęzi przemysłu (m.in. stoczniowej, technicznej czy motoryzacyjnej) jest gilotyna do cięcia blachy. Pozwala ona na sprawne i przede wszystkim dokładne dzielenie arkusza metalowego na poszczególne elementy różnych konstrukcji.

Każde nożyce gilotynowe do cięcia blachy, dostępne w naszym katalogu urządzeń używanych, bez problemu radzi sobie z obrabianym surowcem. Wszystkie prezentowane modele pochodzą od sprawdzonych producentów, a ich stan techniczny został sprawdzony z myślą o uzyskaniu jak najlepszych efektów oraz czystości cięcia. Dzięki temu, krawędzie ciętego materiału pozostają gładkie, bez zadziorów. Jednocześnie wykrawarki te zapewniają efektywną pracę, znacznie przyspieszając proces produkcji.

W zależności od typu nożyc gilotynowych, wyposażona jest ona w sterowanie konwencjonalne lub NC z ręcznym lub elektrycznym tylnym zderzakiem. Oferowane przez nas gilotyny do cięcia blachy mogą posiadać również takie funkcje, jak regulacja kąta noża, regulację szczeliny między nożami oraz długości ciecia tak, aby można było uzyskać zamierzone rezultaty i precyzyjnie wymierzony element z arkusza bez wykręcania blachy.

Poniżej przedstawiamy dostępne w naszej ofercie gilotyny do metalu. Każda z nich posiada dokładny opis, przedstawiający szczegółowe parametry techniczne, jak również galerię zdjęć produktu. W przypadku pytań dotyczących sprzedawanych maszyn, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij